Par mums


Gumijai ir plašs pielietojums visās cilvēka darbības jomās. Balstoties uz vairāk kā 80 gadu ilgām tradīcijām saistībā ar gumijas rūpniecības attīstību Latvijā un zinātnes jaunākajiem sasniegumiem pasaulē, mūsu kompānija ir gumijas maisījumu un gumijas tehnisko izstrādājumu lielākais ražotājs Baltijas valstīs. Kompānijai ir milzīga pieredze un daudzas iespējas, lai piegādātu gumijas maisījumus un gumijas tehniskos izstrādājumus Eiropas Savienības, NVS valstīm.

Izmantojot augstas kvalitātes izejvielas un materiālus, mūsu speciālisti ātri izstrādā jaunas receptūras un pilnveido jau esošās receptūras gumijas maisījumu izgatavošanai, kas atbilst dažādiem specifiskiem ekspluatācijas nosacījumiem, ieskaitot krāsu spektru, atbilstoši Eiropas kvalitātes standartu DIN, EN, SIS, kā arī GOST un TU prasībām. Kompānijas datu bāzē ir plašs gumijas maisījumu marku spektrs ar vairāk kā 2000 nosaukumiem uz dabiskā (NR) un dažādu sintētisko kaučuku bāzes: butadiēna – stirola (SBR), hloroprēna (CR), nitrila (NBR), etilēnpropilēna (EPDM), butadiēna (BR) un izoprēna (IR), silikonu (VMQ), fluoru (FKM). Laboratorijas speciālisti pārbauda gumijas maisījumus un gatavos izstrādājumus (foto 1, foto 2, foto 3, foto 4, foto 5) ar Muni viskozimetru, reometru rheo TECH OD, tenzometru, cietmēru un firmas Zwick gumijas nodilumizturības pārbaudes ierīci. Mūsdienīgi aprīkotā laboratorija ļauj garantēt mūsu izstrāžu, sērijveida gumijas maisījumu un gumijas tehnisko izstrādājumu kvalitāti.

Kompānija specializējusies arī gumijas tehnisko izstrādājumu ražošanā liešanas mašīnās, kompresijas presēs un silikonu profilu un cauruļu ekstrūzijas linijā.

Gumijas tehnisko izstrādājumu sortiments ietver vairāk kā 600 nosaukumu dažādām pielietojuma jomām – lauksaimniecībai, dzelzceļa un pašvaldību transportam, ķīmiskai rūpniecībai, mašīnbūvei un autobūvei, celtniecībai un sadzīves mērķiem. Ilggadējā pieredze un tehnoloģiskais aprīkojums ļauj izgatavot lielgabarīta un gumijas – metāla izstrādājumus, gumijas loksnes līdz 750 x 750 mm izmērā ar biezumu no 2 līdz 40 mm. Kompānijas kvalificēti speciālisti risinās klienta problēmas saistībā ar gumijas tehnisko detaļu jaunu veidu un dažādas konfigurācijas profilu izgatavošanu. Kompānijas stratēģiskie mērķi ir jaunāko tehnoloģiju, materiālu un iekārtu izmantošana ražošanā. Mēs izstrādājām gumijas maisījumu receptes ekspluatācijai dažados "ekstremālos" apstākļos, t.sk. pret degšanu izturīga gumijas maisījuma recepte. 

Kompānijā esošā Kvalitātes vadības sistēma atbilst starptautiskā kvalitātes standarta ISO 9001 prasībām gumijas maisījumu un gumijas tehnisko izstrādājumu ražošanai, tā nodrošina uzticamu kvalitātes kontroli visos tehnoloģiskā procesa posmos un rezultātā garantē klienta pasūtījuma izpildes augstu kvalitāti.

 

2007. gadā kompānija veiksmīgi izturēja audita pārbaudi un pašlaik viena no pirmajām starp Latvijas uzņēmumiem saņēma apstiprinājumu par Kvalitātes vadības sistēmas atbilstību starptautiskā standarta ISO/TS 16949   prasībām ražojot komplektējošos gumijas tehniskos izstrādājumus automobiļu rūpniecībai.